Ürün Kategorileri
E-Katalog İste

E-mail Adresiniz

HABERLER
© Copyright 2011 Sabuncuoğlu Kimya.
Tüm hakları saklıdır.
« Geri

Sıvı Arap Sabunu

 Sıvı arap sabunu ile yüzey temizliği yaptığınızda, temizliğin kaliteli oluşunun dışında aynı zamanda kokusuyla da annenizin temizlik yaptığı günleri anımsayacak bir romantizm yaşayabilirsiniz. Sıvı arap sabunu kokusu kimseye yabancı değildir..

Herkes sıvı arap sabunu kokusuna karşı belli bir hassasiyet taşımaktadır.. Eskiden ev kadınlar arap sabununu rendeleyerek kullanırdı. Toz halinde arap sabunu alırlardı veya. Bu da oldukça zor olduğu için, temizlik yapmadan önce bunu eritmek ve temizliği bu şekilde yapmak zaman alıcı oluyordu.

Sıvı arap sabunu çıktığı günden beri arap sabunuyla temizlik yapmak isteyenler daha az vakit harcayarak başarılı, hijyen koşullarına dikkat edildiği bir temizlik yapma fırsatı bulabilmekteler. Sıvı arap sabunu ile ev temizliği yaptığınızda, bir çok fayda görürsünüz. Sıvı arap sabunu ile yapılan temizliğin sadece hijyen sağlamak olmadığını bilmenizi istiyoruz.

Peki nedir bu faydalar? İşte yazımızı yazma nedenimiz. Size arap sabunu hakkında merak ettiklerinizi anlatmak ve yaptığınız temizlikte sıvı arap sabunu kullanmanızı önermek istiyoruz. Zaten arap sabununun faydalarını öğrendiğinizde siz de arap sabunundan başka temizlik ürünü kullanmak istemeyeceksiniz.
Sıvı arap sabunu kullanmanın faydaları nelerdir?

Hepsinden önemlisi, arap sabunu ekonomiktir. Sıvı arap sabunu size temizlik ürünlerine fazla para harcama külfetinden kurtarır. Daha temiz, daha ekonomik bir temizlik yapma şansı tanır. Bir diğer faydası ise, arap sabunu ile temizlenen yerlere karınca dahil bir çok haşaratın gelmediği gerçeğidir..

Evet yanlış okumadınız, sıvı arap sabunu kokusu böcekleri uzaklaştıran bir tür özelliğe sahiptir. Bu da ev temizliğinde arap sabunu kullanmanın en önemli kısmıdır. Bir çok kişi bu özelliği bilmez, sadece temizlik yaparlar ve bu faydayı anlamazlar.. Ama artık evlerde parkeler var ve parkeler arap sabunu ile yıkanmaya musait olmayabilir.. Mu acaba?

Tabiki hayır. Bu da yanlış bilinen bir şey. Sıvı arap sabunu parke temizliğinde kullanılmaz diye bir şey yok. Bu tamamen yeni yüzey temizleyicilere Pazar açmak için uydurulan bir şey. Sıvı arap sabunu ile her yüzey gönül rahatlığıyla temizlenebilir. Sıvı arap sabunu sayesinde tüm yüzeyler tahmininizden de daha temiz olabilir.. Temiz bir ortam için arap sabunu kullanmaktan kaçınmayın..

Bilmenizi istiyoruz ki, arap sabunu kullanan annelerimiz yanılmıyordu. Sıvı arap sabunu da bizim işimizi kolaylaştıran bir temizlik ürünü. Yalnız arap sabununu diğer temizleyicilere nazaran daha dikkatli bir şekilde durulamamız gerekir. Çünkü durulama aşamasında hassas olmak gerekiyor.

Sıvı arap sabunu hakkında bir tüyo vermek ve size ev temizliğinizde, balkon temizliğinde kullanabileceğiniz özel bir taktik aktarmak istiyoruz. Sıvı arap sabunu ile balkonu veya dış kapının önünü düzenli olarak yıkadığınızda, sokağın mikrobunun, haşaratının evinize girmesini bir nebze olsun engelleyebilirsiniz. Sıvı arap sabunu mikropları öldüren özelliği ile, haşaratları uzaklaştıran kokusu ile size aradığınız desteği verecektir.

Bebeklerin çamaşırlarını yıkamak için ne kullanıyorsunuz?
Evet, çamaşırları yıkamak için ne kullandığınız önemli. Bu yaşlılar için ve bebekler için çok daha önemli. Çünkü çamaşırların hem mikroplardan arınması gerekiyor hem de bunu çamaşırı giyecek kişiye zarar vermeden yapmak gerekiyor. Sıvı arap sabunu ile bebek kıyafetlerini kaynatabilirsiniz. Bu sayede içerisinde çeşitli kimyasallar olan deterjanlarla bebeğinizin çamaşırlarını sertleştirmemiş olursunuz.

Sıvı arap sabunu çok faydalı bir temizlik ürünüdür. Yıllardır kullanılır ve arap sabunundan şikayet eden tek bir kişi bile bulamazsınız. Sıvı arap sabunu satın alırken nasıl kullanmanız gerektiğini arap sabunu paketinin üzerinde dikkatlice okuyun. Ne kadar suya ne kadar arap sabunu katmanız gerektiğini bilmelisiniz.              


Müşteri Destek Hattı

 Telefon
0232 210 34 34 (Pbx)
İşinizi kurmada geç kalmadınız.
Neden Bayi Olmalıyım?
Herkese gerçek iş fırsatı.
Era 111 Ürünleri Farklıdır
Sitelerimizden
Markalarımız

 
Ana Sayfam yap | Sık Kullanılanlara Ekle | Güvenlik, Gizlilik, Teslimat, Garanti, İade ve İptal Bilgileri | Mesafeli Satış Sözleşmesi | Hakkımızda | İletişim

Sabuncuoğlu Kimya San. ve Tic. A.Ş.  © 2014

İTOB Organize Sanayi Bölgesi 10014 Sk No:28 Menderes/İZMİR | TEL : 0232 210 34 34 pbx FAX: 0232 254 84 22

www.sabuncuoglukimya.com.tr | info@sabuncuoglu.com.tr | www.sabuncuoglu.com.tr