Bu Sitede TOPTAN FİYATINA PERAKENDE SATIŞ Yapılmaktadır.

İade Şartları

6502 sayılı yasa uyarınca tüketici olan müşterilerimiz www.sabuncuoglukimya.com.tr dan almış olduğu ürünleri malın teslim alınma tarihinden itibaren 14 (ONDÖRT) gün içinde, aşağıdaki şartlar dahilinde iade etme veya başka bir ürünle değiştirme hakkına sahiptirler. Yasal süreyi aşan bildirimlerde, 6502 sayılı yasa hükmünde olmayan müşterilerimizde ve niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünlerde iade kabul edilmemektedir.
İade işlemi için;
a) İade işlemi yapacak olan müşteri, kendisine teslimat yapan lojistik firması yoluyla ürünü aşağıda belirtilen iade adresine gönderir. İade işlemlerinde müşteri kargo ücreti ödemez.
b) Müşteri, lojistik firmasından aldığı kargo takip numarasını 0232 210 34 34 numaralı müşteri hizmetlerine bildirir veya info@sabuncuoglu.com.tr mail adresine gönderir.
c) Ürün faturası ile birlikte gönderilmelidir. İade edeceğiniz ürünün faturası kurumsal ise, iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturasıyla birlikte göndermeniz gerekir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden (ürün fiyatı + KDV olarak) düzenlenmelidir.
d) Ürün orjinal ambalajı veya kutusuyla birlikte gönderilmelidir.
e) Ürün herhangi bir şekilde hasar görmemiş, eksiltilmemiş veya farklı bir madde ile karıştırılmamış olmalıdır.
f) Yukarıdaki ve 6502 sayılı yasa uyarınca belirlenen diğer şartları karşılayan bir iade işlemi sonucunda onaylanan işlem için sistemdeki telefon numaranızdan yetkililer geri ödeme için sizinle irtibata geçerler.
İade Adresi: İTOB Organize Sanayi Bölgesi 10014 Sokak No: 28 Menderes / İZMİR / TÜRKİYE